Studio kulinarne

„Studio kulinarne” działa od lipca 2011 roku. Mieści się w dawnej rozlewni piwa, wrocławskim Browarze Mieszczańskim, którego niepowtarzalna przemysłowo-kulinarna atmosfera doskonale współgra z naszą pasją do gotowania.

 

Dysponujemy dziesięcioma stanowiskami, wyposażonymi w profesjonalny sprzęt firmy Fagor-Mastercook, oraz duży, wygodny stół, idealny do wspólnego celebrowania kulinarnych dokonań.

 

Dzisiejszy kształt „Studio” zawdzięcza zaangażowaniu wielu osób – pomoc w pracach remontowych i dobre słowo naszych wspaniałych przyjaciół oraz bliskich, pozostaną dla nas nieocenione.

 

Podczas proponowanych przez nas warsztatów kulinarnych, chcielibyśmy przybliżyć uczestnikom tajniki przygotowywania potraw z różnych stron świata oraz zachęcić ich do czerpania radości ze wspólnego gotowania i spożywania posiłków. Pokażemy, że przyrządzenie smacznego, zdrowego i zbilansowanego dania nie musi  być trudne i pracochłonne. Mamy nadzieję, że po spotkaniu przy naszym stole już każdy będzie czytał etykiety, omijał liczne „E” i wybierał same dobre jakościowo produkty.